V 15|29.5.2011 / 5501-6000 Fine Art

Kavel #: 5508

[drawings Vuyk] Bloeiend plantje

Jac. Vuyk
ca. 1930
aquarel, 25 x 35 cm, gesign.: Jac. Vuyk
Richtprijs: € 40 - € 300