V 15|29.5.2011 / 5501-6000 Fine Art

Kavel #: 5509

[drawings Vuyk] Bloemenstudie, Flower, tulip

Jac. Vuyk
ca. 1930
aquarel, 50 x 36 cm, gesign.: Jac. Vuyk 7 1/2 uur
Richtprijs: € 60 - € 300