V 05|16.12.2008 / 7801-8000 [Meyer] Keramiek

Kavel #: 7839

Set van twee vazen.

18e eeuw
Set van twee vazen uit de 18e eeuw met landschap decors in vlakken op gele ondergrond.
Gerestaureerd plus houten deksels.
Verkocht: € 100