V 11|3.11.2009

Boeken en Curiosa.
Catalogus van veiling 11 - 3 november 2009
Boeken, Cartografie, Prenten, Plaatjesalbums, Stripalbums, Efemera, etc. en 204 schoolplaten.

Veiling di. 3 nov. 2009
19.00 uur - Boekenveiling (kavelnummer 1 t/m 5024)
20.00 uur (ca.) - Schoolplaten (kavelnummer 6001 t/m 6204)

Kijkdagen
vr. 30, za. 31 okt. en zo. 1 nov. 2009 - 11.00-17.00 uur

Locatie veiling en kijkdagen: Quellijnstraat 127 te Amsterdam

Collectie

Geveild wordt onder andere:
- een grote collectie Hermansiana
- een collectie oude Boeken, waarvan enkele zeer zeldzame
- zeldzame bibliofiele uitgaven
- een collectie ingebonden muziekbladen met lithografiëen van buitengewoon mooie kwaliteit
- de nodige plaatjesalbums, pop-upboeken
- Toonderiana
- een uitermate zeldzame eerste druk van De Graaf van Monte Christo
- een collectie gay
- een volledige collectie Anker Steenbouwdozen (16 dozen)
- klokken, en vele andere curiosa, antiek efemera
- een prachtige vintage Gottlieb flipperkast
- een verzameling miniatuurschilderingen en twee goaches van Eppo Doeve (unica)
Kortom: wederom een brede collectie.

Resultaten van deze veiling

0501-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie [20]
1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [25]
1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie [52]
2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie [87]
2501-3000 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [26]
3001-3500 Boeken - Diversen [12]
3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten [4]
4001-4500 Oude Boeken [58]
4501-5000 Curiosa, Antiek & Efemera [69]
5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches [24]
6001-6204 Collectie schoolplaten [204]

Totaal aantal kavels [581]