V 13|28.6.2010

Boeken, Prenten & Curiosa.
Het volgende werd geveild:
Bullet De mooie lithographische platen Gambar Gambar.
Bullet Een keur aan 17e en 18e eeuwse boeken en manuscripten.
Bullet Een prachtige set van grootformaat albumine foto’s van hoge kwaliteit.
Bullet Belangwekkende Toonderiana.
Bullet Etsen van o.a. Rembrandt en Paulus Potter.
Bullet Zeldzame affiches.
Bullet Een breed assortiment curiosa.
Bullet Enkele tientallen kavels gesigneerde literatuur.
Bullet Bijzondere stripalbums, kunstboeken, sport- en plaatjesalbums.
Bullet En een nieuwe inzending schoolplaten.

Resultaten van deze veiling

0501-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie [10]
1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [25]
1501-2000 Boeken - Kunst en Geïllustreerd [81]
2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie [94]
2501-3000 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [61]
3001-3500 Boeken - Diversen [23]
3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten [34]
4001-4500 Boeken - Antiquarisch [78]
4501-5000 Schoolplaten [31]
5001-5500 Curiosa en Antiek [40]
5501-6000 Affiches [26]

Totaal aantal kavels [503]