Aftersale

V 16|25.3.2012

Veiling nr. 16, zo. 25 maart 2012
- Deel 1: 15.00 uur [Kavels 0001-3500]
- Deel 2: 19.00 uur [Kavels 3501-8000]

Kijkdagen
- do. 22, vr. 23 en za. 24 maart 2012 van 11.00 tot 17.00 uur

Geveild zal worden:
Bullet Geschiedenis en Topografie
Bullet Een ruime collectie Kunst- en Fotografieboeken
Bullet Bij Letterkunde veel inzendingen Middelnederlands van zeer goede kwaliteit
Bullet Tientallen Plaatjesalbums en een keur aan Stripalbums
Bullet Speciale aandacht voor Militaria en Handelscatalogi
Bullet Veel Schoolplaten en andere interessante curiosa
Bullet Lithografische en ande bijzondere Affiches
Bullet Een zeer uitgebreide collectie Kaarten en Prenten
Bullet Diverse Antiquarische boeken
Bullet Een omvangrijke verzameling Emaille Bierreclameborden
Bullet Tientallen prachtige tekeningen van onder andere de kunstenaar Vuyk
Bullet Een aparte A Tout Prix pakjesveiling. Bieden vanaf 1 euro!

Bullet Collectie Piet Bakker
In deze veiling zijn diverse objecten opgenomen uit de collectie van de Nederlandse schrijver PIET BAKKER. De boeken van deze in 1960 overleden schrijver -bekend van onder andere Ciske de Rat- zijn in veel gevallen voorzien van notities of opdrachten van zijn hand of die van vrienden, waaronder Eppo Doeve en Jo Spier.

Resultaten van deze veiling

1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [25]
1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie [52]
2001-2250 Boeken - Bibliografie, Letterkunde [27]
2251-2500 Boeken - Literatuur & Poëzie [27]
2501-2700 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [77]
2701-2900 Militaria [36]
2901-3000 Handelscatalogi [30]
3001-3200 Boeken - Diversen [32]
3201-3400 Curiosa [54]
3401-3500 Affiches [42]
3501-4000 Kaarten, Atlassen, Prenten en Fotografie [78]
4001-4500 Boeken - Antiquarisch [76]
4501-5500 Bierreclames, Curiosa en Antiek [59]
5501-6000 Fine Art [69]
7000 Pakjesveiling A tout prix (Tegen elke prijs) [104]

Totaal aantal kavels [788]