V43|09.10.2018

Veiling 43 - Kunstboeken - MODERN 20e Eeuw
Indrukwekkende collectie exclusieve kunstboeken

Veiling
Deze veiling vindt plaatst op dinsdag 9 oktober 2018
Sessie 1 - kavels 1300-1650 vanaf 14.00 uur
Sessie 2 - kavels 1651-6200 vanaf 19.00 uur

Kijkdagen
Zaterdag 6, zondag 7 en maandag 8 oktober van 11.00 tot 17.00 uur

Bieden is eenvoudig en kan op diverse manieren:
Bullet via de catalogus op de website - klik onderaan deze pagina op uw categorie
Bullet live internet bieden - klik op het Invaluable logo aan de rechterkant van deze pagina
Bullet in het veilinghuis - tijdens de veiling en de kijkdagen
Bullet per e-mail - stuur uw lijst met biedingen naar biedingen@amsterdambookauctions.com
Bullet telefonisch - 020 3790060 (buiten Nederland +31 020 3790060)

Locatie veiling en kijkdagen
Quellijnstraat 127, 1073 XH te Amsterdam

ABA veilt weer een aantal bijzondere objecten en voorwerpen afkomstig uit particuliere collecties.

Geveild zal worden:
Een grote collectie exclusieve kunstboeken, individueel aangeboden of gebundeld in kavels. Een aantal van de werken zijn op bijzondere wijze gebonden, gebruik makend van verrassende, soms non-conformistische materialen. Tal van werken zijn gesigneerd of bevatten originele grafische kunst.

Bullet 1301-1400 Architectuurboeken
Boeken over architectuur en architecten. Veel van de boeken binnen deze categorie zijn letterlijk en figuurlijk monumentaal te noemen. Werken van o.a. Le Corbusier, Renzo Piano, Bauhaus, Frank Lloyd Wright en vele andere architectuur naslagwerken.

Bullet 1401-1500 Fotografieboeken
Een ruime selectie moderne fotoboeken en fotografieboeken, deels gesigneerd. Onder de fotografen onder andere Helmut Newton, Nan Golding, Dennis Hopper, Stephan Vanfleteren, Robert Mapplethorpe, Bruce Weber, Martin Parr en William Wegman. Hierbij ook enkele algemene fotografienaslagwerken.

Bullet 1501-3500 Kunstboeken
Een uitzonderlijke collectie moderne en hedendaagse kunstboeken, waaronder veel gesigneerde exemplaren en/of met originele grafiek. Hieronder Damien Hirst, Andy Warhol, Keith Haring, Christo, Beuys, Koons, Hockney, De Kooning, Gilbert & George, Sam Francis, Bram van Velde, Banksy, Victor Horta, Kienholz, Bram Bogart en vele anderen. Deze categorie bevat ook enkele kunstnaslagwerken. Martinus Nijhoffs imposante Beschrijving van Barabudur kan met zekerheid worden aangeduid als topstuk van de veiling.

Bullet 3501-6000 Boeken Toegepaste Kunst
Boeken over o.a. Numismatiek, Keramiek, Glaskunst, Metaalbewerking, Textiel en stijlperiodes van de 20e eeuw, van Art Nouveau tot heden.

Bullet 6001-6200 Ramsj
Ramsjboeken met kunst en fotografie als onderwerp. Deze boeken worden als enkel exemplaar geveild, met als startprijs 1 euro. De prijs voor het enkele exemplaar wordt vermenigvuldigd met het totaal beschikbare exemplaren, zoals deze zijn vermeld in de beschrijving van het lot.

Kortom: Wederom een veiling om trots op te zijn!

Resultaten van deze veiling

1301-1400 Boeken - Architectuur [47]
1401-1500 Boeken - Fotografie [72]
1501-3500 Boeken - Kunst [318]
3501-6000 Boeken - Toegepaste Kunst [47]
6001-6200 Boeken - Ramsj [37]

Totaal aantal kavels [521]