V 01|3.3.2008

451-500 kunst en grafiek

upKavel #
upRichtprijs
451 lp met cover Salvador Dali: Jackie Gleason; Lonesome Echo
Dali
Verkocht € 30
452 Tchaikovsky Swan Lake Stokowski
met illustraties van Andy Warhol
Verkocht € 30
453 Keywords sleutelwoorden Piet Zwart 80
Piet Zwart
€ 50 - € 100
454 Jan Mankes
Utrecht
€ 100 - € 200
455 Allegretto innocente
Werkman
In Agris Occupatis
Verkocht € 430
456 3x voliere reeks: Bos-idylle, Hamlet en ’ t Spuigat
Werkman
Werkman
Verkocht € 120
457 De Roos van Jericho
Leopold, M. omslag illustratie: Werkman, H.N.
Groningen
€ 200 - € 300
458 werklui aan de kade in amsterdam
Pol Dom
€ 175 - € 350
459 Rembrandt Bijbel Bevattende De Verhalen Des Ouden En Nieuwen verbonds, Welke Door Rembrandt Met Penseel, Etsnaald En Teekenstift Zijin in Beeld Gebracht. 2 Vols.
Uitgezocht En Toegelicht Door C. Hofstede De Groot.
Verkocht € 750
460 2 erotische exlibris. etsen.
Jean de Sauteval
€ 30 - € 60
461 Erotica; Vrijend paar metstoel.
Rogala. Mill
€ 80 - € 150
462 Erotica; Vrouw op klompen en haar hond
Rogala.Mill
€ 70 - € 120
463 man neemt vrouw, gezien vanaf balkon
Rogala Mill
€ 100 - € 200
465 Goya’s Seltene Radierungen und Lithographien.Valerian von Loga, Berlin 1907, G. Grotesche Verlaghandlung.
Francisco de Goya
€ 600 - € 800
466 Tauromachie. Francisco de Goya. Dr. Heinrich Pallmann. Delphin Verlag. Muenchen. 1911
Francisco de Goya
Verkocht € 600
467 Lucebert; origineel potlood-krijt aquarel
€ 1,600 - € 2,200
468 Zeefdruk: ’Amsterdam en de Wereld’
Fabrice
€ 50 - € 100
469 Haagsche Post, 9 winternummers
met div. bijlages
€ 200 - € 300
470 Erotica: 2 exlibrii
Jean de Sauteval en 1 andere
€ 30 - € 70
471 Herman Brood: Origineel vakantie schetsdagboek. Met 11 pagina’s originele viltstift tekeningen
€ 600 - € 900
472 Toorop, Jan. 1858-1928. De Schelpenvisser.
Droge naald ets.
€ 1,000 - € 2,000