V 08|1.6.2009

1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie

Kunst, Muziek, Fotografie, Dans, Ballet, Kunstnaslagwerken, Toegepaste- en Podiumkunst.

upKavel #
upRichtprijs
1501 Intime Musik - Omslag ontwerp Louis Oppenheim.
Schirman en anderen
Berlin
€ 20 - € 50
1502 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
Diverse componisten en liedjesschrijvers
€ 100 - € 500
1503 Bladmuziek Nederlandstalig met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 20 - € 150
1504 Robots - Bladmuziek [Lith. ill. John Hart - Futurisme]
Billy Mayerl
Berlin
Verkocht € 10
1505 75 cahiers bladmuziek met zeer fraaie meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit.
€ 60 - € 500
1506 De werelden van M.C.Escher + drie andere boeken over Escher
J.L.Locher, onder redactie van
Verkocht € 10
1507 Brief van een ouden landweerman aan een jongen landstormer
Clinge Doorenbos. Omslagontwerp; Willy Sluiter
€ 30 - € 150
1508 Doos met bladmuziek
€ 10 - € 100
1509 Naslagwerk affiches - De tijd in beeld
Max Gallo
Utrecht /Antwerpen
Verkocht € 20
1510 Versjes en wijsjes voor jongens en meisjes, en 3 anderen
Clinge Doorenbos ea
€ 20 - € 40
1511 The international museum of erotic art. En 4 andere m.b.t. kunst
Kronhausen.
San Fransisco
€ 30 - € 90
1512 Nederlandsche ambachts- en nijverheids-kunst
Rotterdam
Verkocht € 50
1513 De Rhijn. Gedicht van Julius de Geyter. Gesigneerd.
P.Benoit
Leipzig
€ 50 - € 150
1514 Some Like it Hot
Billy Wilders
Koln. Londen etc.
€ 150 - € 250
1515 The New Yorker, album of drawings (en 2 andere)
New York
€ 20 - € 60
1516 Visionaire 40
David sims
€ 50 - € 100
1517 Visionaire35man
Mario Testino
New York
€ 50 - € 150
1518 Self - life - death. Nobuyoshi Araki
Miki, Isshiki en Sato
Londen
Verkocht € 95
1519 Der flagellantismus in der photographie.
Dr. Edward L. Reynolds
Londen
€ 150 - € 300
1520 Visionaire 25
Towa Tei
N.Y.
€ 50 - € 100
1521 Masterworks of Chinese bronze
Jen Tsun en anderen.
Taipei
€ 20 - € 60
1522 Lot van 27 boeken mbt kunst- en cultuurgeschiedenis
o.a. Scheepsmodellen in Ned. kerken, Zuiderzeemuseum: veelzijdig verzameld, H.W. Mesdag Painter of the North Sea, Vlaamse maritieme achterglasschilderijen, De romantische Schilderkunst in de Nederland
Verkocht € 30
1523 Lot van 53 boeken cultuur en cultuurgeschiedenis
o.a. Mondriaan aan de Amstel, 11 Van Dieshoeck-Boekjes, De Huismerken door H. Reydon, Beeldenstorm in Nederland en Belgie door H. van Os, Anton Pieck - een 90 jarige ambachtsman, Contact Foto Pocket
€ 30 - € 70
1524 Lot van 4 boeken mbt fotografie
o.a. Peter Arnell, Nederlandsch jaarboek fotokunst 1942/43, Edward Hartwig Foto-Grafik
€ 30 - € 60
1525 Eye love you
Ed van der Elsken
Bussum
Verkocht € 10
1526 Eugen - malninger, akvareller, teckningar
prins Eugen
Stockholm
€ 20 - € 60
1527 Les plastiques de la bakélite au high-tech bijgevoegd + The Art Deco Style [Totaal 2]
Sylvia Katz en Th. Menten
Verkocht € 10
1528 Wendingen. no 3, 10de serie (1929)
Rivera, Diego
Verkocht € 70
1529 Pages D’Histoire
Par Caran D’Ache
€ 120 - € 240
1530 Per stoomvaart-my. Nederland naar Java.
Willy Sluiter
€ 30 - € 100
1531 Leven en werk van M.C.Escher
Bool, Kist, Locher en Wierda
Verkocht € 20
1532 A glance at the Grimani Breviary. Preserved in S. Mark’s Library Venice
Ongania
Venetië
€ 60 - € 220
1533 Beautiful Inside My Head Forever
Damian Hirst
€ 100 - € 300
1534 L ’Estampe Japonaise - Images de Monde Flottant
Richard Lane
Fribourg (Zwitserland)
Verkocht € 10
1535 Der Erdkreis - Ein Orbis Terrarum
Martin Hürliman
Berlin/Zürich
€ 80 - € 250
1536 Houtsnede Henri Wills en boek Oud Antwerpen met houtgravures Rik Keuterickx
€ 10 - € 40
1537 Fotoband Tessin
Gotthard Schuh
Olten & Lausanne
€ 10 - € 30
1538 De Houtsneden van Mansion’s Ovide Moralisé Bruges 1484
Met een toelichting door M.D. Henkel
€ 30 - € 80
1539 Lot van 11 boeken kunst en design
o.a. The international Design Yearbook 1992, The Wall presen. by Sotheby’s, De werken van Quadvlieg, Christie’s Review of the Season 1978
€ 30 - € 60
1540 Makart Album - Fraai facsimilé album met 38 houtsneden
Hans Makart
Wien
€ 20 - € 60
1541 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
[Bevat houtsnede van J.N. Buning, en veel ill. lithografie van Willy Sluiter]
€ 150 - € 500
1542 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 60 - € 400
1543 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters. [Bevat houtsnedes].
Met o.a. een lithografie van SAMUEL COLVILLE BAILIE
€ 100 - € 500
1544 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 60 - € 400
1545 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 80 - € 500
1546 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 80 - € 500