V 01|3.3.2008

501-550 Japanse en Chinese (erotische) kunst

upKavel #
upRichtprijs
501 Kunisada, japanse prent, oban
Acteur
€ 75 - € 150
502 Hokusai: 17 dubbele + 11 enkele bookprenten
Mangua
Verkocht € 115
503 Hokusai boekprent
Manga
€ 25 - € 50
504 Paar lotus schoentjes
19e eeuw
€ 70 - € 140
505 Kuniyoshi Aika
warrior
€ 90 - € 180
506 Tomioka Eisen Shunga
Monnik en Meisje
€ 150 - € 300
507 Utumaro boekprent
Man en 2 vrouwen
€ 240 - € 380
508 Kuniyoshi boekprent shunga
Man en vrouw
€ 140 - € 240
509 Chinese volkskunst: set beeldjes
Man en vrouw in theeritueel
€ 175 - € 350
510 China; Erotische voorstelling ca 1880
aquarel
€ 40 - € 80