V 11|3.11.2009

1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie

Kunst, Muziek, Fotografie, Dans, Ballet, Kunstnaslagwerken, Toegepaste- en Podiumkunst.

upKavel #
upRichtprijs
1501 Lot van 11 boeken m.b.t. kunst
o.a. Rembrandt Gemälde von Horst Gerson
Güthersloh
€ 30 - € 70
1502 Zhuang Hong Yi - Het monumentale werk/The Monumental Works
Eext
Verkocht € 150
1503 Lot van 13 boeken toegepaste kunst
o.a. R.J. Charleston (World Ceramics), Mario Praz (Het Europese binnenhuis) en W.J. Rust (Nederlands porselein)
London, NY
Verkocht € 30
1504 Lot van 7 boeken m.b.t. toegepaste kunst
o.a. Noortje de Roy van Zuyderwijn (Antiek van het Nederlandse platteland) en Robert D. Aronson (Dutch Delftware)
Haarlem, Amsterdam
€ 20 - € 50
1505 Lot van 10 boeken m.b.t. architectuur, o.a. Nederlandse Architecten 2
Martin Bril, e.a.
Verkocht € 30
1506 9 uitgaven uit de reeks Europese beeldhouwkunst
Marini, Gonzales, Arp, Richier, Lipschitz, Hepworth, Picasso, Martini en Chadwick
Verkocht € 20
1507 Lot van 12 boeken m.b.t. architectuur
o.a. Jord den Hollander: Ooit gesloopt
Verkocht € 20
1508 The Works of Vincent van Gogh by J.B. de la Faille
en Horst Gerson: De schilderijen van Rembrandt
Verkocht € 20
1509 [handelscatalogus] R.Bi.G. Musterbuch II: Moderne Sitzmöbel für Speise- und Herrenzimmer, Moderne Sitzmöbel für Schlafzimmer und Moderne Sitzmöbel für Büroräume
Verkocht € 20
1510 [bibliophiel] 9 litho’s
P.D. Immenga
€ 20 - € 50
1511 Albrecht Dürers Niederländische Reise
von Dr. J. Veth und Dr. S. Muller Fz.
Berlin/Utrecht
Verkocht € 50
1512 [architectuur] Lot van 14 boeken m.b.t. architectuur
o.a. Niels Luning Prak: The language of architecture
Den Haag/Paris
Verkocht € 35
1513 [fotografie] Lot van 8 boeken fotografen en fotografie
o.a. Jean-Paul Goude: Jungle Fever
New York
Verkocht € 60
1514 Egyptische Kunst uit het Museum te Leiden
Met een inleiding door H.P. Bremmer
Utrecht
€ 20 - € 50
1515 Die Mode ~ Menschen und Moden
Max von Boehn
München
Verkocht € 30
1516 De Oosthoek Encyclopedie van Schilder- en Beeldhouwkunst ~ in 2 delen
Utrecht
Verkocht € 10
1517 [architectuur] Lot van 12 boeken over architectuur en stedebouw
o.a. W. Kuyper: Dutch Classicist Architecture
Delft
Verkocht € 35
1518 Lot van 11 boeken kunst en monografieën kunstenaars
o.a. Dokupil, Carl Andre, Alice Aycock, Georgia O’Keeffe en Henry Moore
Verkocht € 50
1519 [architectuur] Forum - maandblad voor architectuur en gebonden kunst
Verkocht € 20
1520 Architects’ Working Details 1-8e
Edited by D.A.C.A. Boyne and Lance Wright
London
€ 20 - € 50
1521 Lot van 6 boeken m.b.t. kunst
o.a. Simon Schama: De ogen van Rembrandt
Amsterdam/Antwerpen
Verkocht € 55
1522 [Bibliofiel] Every Building on the Sunset Strip
Edward Ruscha
Los Angeles
€ 800 - € 1,200
1523 Franz Schubert
Lou van Strien - geïllustreerd met 16 aquarellen van Anton Pieck
Verkocht € 240
1524 Magritte - Ideas and Images
Harry Torczyner
New York
Verkocht € 10
1525 Zhuang Hong Yi - het monumentale werk
Fons van Hamersveld, Efraïm Milikowski
Eext
€ 20 - € 50
1526 Lot van 5 kunstboeken
o.a. Anne Yarowsky, Michael Hentges: Lucas Samaras
New York
Verkocht € 20
1527 Fotobiografie
Willem Frederik Hermans
Verkocht € 40
1528 Masterworks of Chinese bronze
Jen Tsun en anderen.
Taipei
Verkocht € 40
1529 Lot van 4 boeken m.b.t. fotografie
o.a. Peter Arnell: Nederlandsch jaarboek fotokunst 1942/43, Edward Hartwig: Foto-Grafik
Verkocht € 20
1530 De Kunst in Nood - een nationale uitgave tot steun aan de noodlijdende Nederlandsche beeldende kunstenaars
Met medewerking van Hare Majesteit de Koningin en tal van Nederlandsche kunstschilders enz.
Wageningen
Verkocht € 10
1531 National Art Treasures of Japan
Yomiuri Shimbun
Kyoto
€ 10 - € 20
1532 Verzameling Kostbare Werken
Ontstaan en ontwikkeling van een afdeling van de Koninklijke Bibliotheek
Brussel
€ 10 - € 20
1533 Five Thousand Years of Glass
Edited by Hugh Tait
London
Verkocht € 10
1534 Bernard Buffet
Texte Maurice Druon, légendes Annabel Buffet, mise en page Jean Widmer
€ 10 - € 20
1535 La Peinture Allemande du XIVe au XVIe siècle
par Alfred Stange, traduit par Madeleine Leclerc
NY/Paris/Londres
€ 10 - € 20
1536 World Ceramics
An illustrated history edited by Robert J. Charleston
London, NY
€ 10 - € 20
1537 Popyläen Kunstgeschichte Bände 1 bis 18 plus 2 Supplementbände
Herausgegeben unter Beratung von Kurt Bittel, Fritz Novotny, Otto von Simson, Fritz Volbach und Rudolf Zeitler
Berlin
Verkocht € 90
1538 Wendingen - Oosterse Kunsten & Oude Italiaansche Kunst
H. Th. Wijdeveld / H.C. Verkruysen
Verkocht € 40
1539 Dr. H.P. Berlage en zijn werk (gesigneerd door Berlage)
K.P.C. de Bazel, e. a. (red.)
Rotterdam
Verkocht € 140
1540 Winterboek 1934-1935
Haarlem
Verkocht € 15
1541 Intime Musik - Omslag ontwerp Louis Oppenheim
Schirman en anderen
Berlin
€ 15 - € 45
1542 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
Diverse componisten en liedjesschrijvers
€ 90 - € 450
1543 Bladmuziek Nederlandstalig met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
Verkocht € 40
1544 75 cahiers bladmuziek met zeer fraaie meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit.
Verkocht € 50
1545 Brief van een ouden landweerman aan een jongen landstormer
Clinge Doorenbos. Omslagontwerp: Willy Sluiter
Verkocht € 25
1546 Doos met bladmuziek
€ 10 - € 90
1547 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
[Bevat houtsnede van J.N. Buning en veel ill. lithografieën van Willy Sluiter]
€ 130 - € 450
1548 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.
€ 60 - € 350
1549 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters. [Bevat houtsnedes].
Met o.a. een lithografie van SAMUEL COLVILLE BAILIE
€ 90 - € 450
1550 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters. [Bevat houtsnedes].
€ 50 - € 350
1551 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters. [Bevat houtsnedes].
€ 70 - € 450
1552 Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografieën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters. [Bevat houtsnedes].
€ 70 - € 450