V 11|3.11.2009

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen

upKavel #
upRichtprijs
3501 Lot van 36 optica prenten - o.a. prospecten Parijs, Florence, Den Haag, bijbelverhalen en godenallegorieën
Verkocht € 200
3502 Europam sive celticam veterem - Sic describere conabar Abrahamus Ortelius
€ 450 - € 750
3503 DD. Praetori Consulibus, Scabinis et Senatui Urbis Rotterdamensis
€ 90 - € 180
3504 Icon ciuitatis Campen - sis, cuius situs, Isulam fluuium, eleganti venusfate, decorant
Braun en Hogenberg
€ 220 - € 400