V 12|16.3.2010

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw:
Antieke Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Kopergravures, Etsen, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
3501 Nieuwe kaart van de OPPER SAXISE KREITZ of Keur Saxen
Isaac Tirion
€ 100 - € 300
3502 Nieuwe kaart van het Hertogdom Brabant, Limburg en Opper Gelder
Verkocht € 75
3503 Lot kaarten en platen Leeuwarden
uit boek Geschiedkundige Beschrijving van Leeuwarden door W. Eekhoff
Verkocht € 15