V 15|29.5.2011

3501-4000 Antieke Kaarten, Prenten en Fotografie

Kaarten, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek, Tekeningen, Houtsneden, Aquarellen en Fotografie

upKavel #
upRichtprijs
3501 [Woodcut] Zwölf Zeichnungen von Sascha Schneider
Schneider, Sascha
Leipzig
€ 40 - € 140
3502 [Tirion] An atlas of Tirion maps
Tirion, Isaak
Verkocht € 800
3503 [Indonesië] Kavel documenten en foto’s Le Cocq d’Armandville
Signed among others by Thorbecke
Verkocht € 180
3504 [Indonesië] Een fotoalbum
€ 80 - € 200
3505 [fotografie] Een ambrotypie foto met vermoedelijk bijbehorend paspoort
€ 90 - € 120
3506 [Indonesië] 7 originele foto’s
Java
€ 40 - € 100
3507 [Amsterdam] Fotografie bouw Zaaierskerk Rozengracht 1928/29 [Totaal 6]
Anonymus
Verkocht € 40
3508 Lot van 5 prenten ingelijst
€ 15 - € 30
3509 Prenten Gravure’s
€ 20 - € 80