V 15|29.5.2011 / 5501-6000 Fine Art

Kavel #: 5510

[drawings Vuyk] Stilleven met kruik

Jac. Vuyk
1929
lithografie, 32 x 50 cm, ongenum., gesign. Jac. Vuyk Dec. 1929
Richtprijs: € 60 - € 300