V 16|25.3.2012

1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie

upKavel #
upRichtprijs
1001 Heemschut, o.a.: Dordrecht, Kampen, Utrecht en 9 andere
€ 20 - € 60
1002 Vvaria Peellandiae historiae ex fontibus in 5 ringbanden, origineel!
Van Emstede - Red.
€ 90 - € 190
1003 Diverse jaarboekjes [Totaal 4]
Schimmel e.a.
Amsterdam, Kampen, etc.
€ 20 - € 60
1004 Pékin, Yeddo, San Francisco. Voyage autour du Monde.
La Comte de Beauvoir
Paris
Verkocht € 20
1005 Nederlands geschiedenis en volksleven
Lennep, Moll en ter Gouw
Leiden
Verkocht € 20
1006 Doos met kaarten plattegronden etc.
Verkocht € 35
1007 6 Reisgidsjes Nederland
Verkocht € 20
1008 Diverse atlassen en kaarten [Totaal 9]
Perthes, Kompas, e.a.
€ 40 - € 160
1009 Gedenkboek Nederlandsche Handel-Maatschappij 1824-1924
O.a. Westermann
Verkocht € 10
1010 Het Land van Rembrand 3 delen.
C.D. Busken Huet
Haarlem
€ 10 - € 30
1011 Onze Gouden Eeuw 3 delen.
Dr. P.L.Muller / J.H.W.Unger
Leiden
€ 40 - € 80
1012 De Fransche Omwenteling een Geschiedkundig Tafereel .
Thomas Carlyle
Nijmegen en Arnhem
€ 30 - € 50
1013 South Africa and the Transvaal War
Louis Creswicke
Cape Town and Johannesburg
Verkocht € 30
1014 Verspreide Studien op het gebied der Geschiedenis [Totaal 2]
P.J.Blok / R.Fruin
Groningen
€ 20 - € 40
1015 De Negentiende Eeuw, Eene Schets van hare Geschiedenis [Totaal 3]
Dr. F.J.L.Kramer
€ 50 - € 90
1016 Opgravingen in Egmond
E.H.P. Cordfunke
Zutphen
Verkocht € 35
1017 Lot atlassen [Totaal 8]
Verkocht € 30
1018 Portraits from North American Indian life
Edward S. Curtis
London
Verkocht € 40
1019 Atlas van Nederland twee andere atlassen
Verkocht € 10
1020 Atlas van Nederland [Folio]
’s-Gravenhage
€ 50 - € 120
1021 Ons eigen land. Uitgegeven door den A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland [4 delen compleet]
Den Haag
Verkocht € 10
1022 [Topografie] Lot Topografie, cartografie [Totaal 13]
Verkocht € 50
1023 [Cartografie] Lot Cartografie [Totaal 15]
Verkocht € 85
1024 [Collectie Piet bakker] Memoires over de Tweede Wereldoorlog [10 delen]
Churchill, Winston S.
Amsterdam-Brussel
€ 20 - € 100
1025 [Topografie] Schoolatlassen [Totaal 2]
Verkocht € 10