V 03|16.6.2008

201- 250 Kinderboeken

upKavel #
upRichtprijs
201 Irish Fairy Tales by James Stephens
illustrated by Arthur Rackham
Verkocht € 90
202 pop-up: Daily Express Children’s Annual no 2
ed. by S. Louis Giraud
€ 200 - € 300
203 Carrousel: Big Top Circus book,
cahs. Gregor Creations
Verkocht € 60
204 Leparello panoramaboek: Kijkjes in de wildernis
Verkocht € 70
205 Een avond in het Circus Renz en wat wij daar gezien hebben
bewerkt voor de jeugd met bijschr. F.H.van Leent
uitg. gebr. Koster
Verkocht € 80
206 Het Nederlandsch AB Boek, behelzende in het kort voor de jeugd alle de voornaamste merkwaardigheden onzes vaderlands,
van deszelfs opkomst af tot heden toe
’S Gravenhage
€ 200 - € 300
207 Prent ABC.
met versjes van J.Schenkman
Verkocht € 180
208 Puzzle ’Das Auswanderer-schiff, a ship with Emigrants’. en 2 spelletjes
gelithograf. puzzle uit midden 19e eeuw
Verkocht € 100
209 Zonnige daagjes. Versjes bij prentjes voor kleine studentjes. Oblong prentenboek met volpagina litho’s en lithografien bij de tekst.
Berken, Tine van.
Amsterdam,
Verkocht € 70
211 lot kinderboeken van uitgeverij Kluitman. 1920-1930
Chr. van Abcoude
Verkocht € 40
212 In het wonderland. Boeiende sprookjes met prachtige plaatjes.
C.O. Offterdinger
Verkocht € 50