V 17|1.7.2012

5501-6000 Fine Art

16e tot 20e eeuw schilderijen en tekeningen. Belangrijke Nederlandse en Vlaamse oude meesters. Nederlandse Romantiek, Haagse School, en Impressionisme. Barbizon, pre- en postimpressionisme. Sociaal Realisme, Impressionisme, Moderne Kunst 20e eeuw.
upKavel #
upRichtprijs
5501 Aquarel Boselementen
Vuyk
€ 50 - € 170
5502 Aquarel Kamerplanten
Vuyk
€ 30 - € 120
5503 Aquarel Watervogels
Vuyk
€ 60 - € 180
5504 Aquarel Wilde Planten
Vuyk
€ 50 - € 120
5505 Aquarel Wilde Dieren
Vuyk
€ 50 - € 120
5506 Aquarel Diverse Bloemen
Vuyk
€ 40 - € 120
5507 Aquarel Diverse Planten
Vuyk
€ 50 - € 120
5508 Aquarel Bospaddestoelen
Vuyk
€ 80 - € 200
5509 Diverse Boselementen
Vuyk
€ 50 - € 150
5510 Schreeuwende Kraai
Mankes, Jan. 1889-1920
Verkocht € 480
5511 Koemelkster
Mankes, Jan [1899-1920]
€ 190 - € 290
5512 Jonge Kraai
Mankes, Jan. (1889-1920)
€ 420 - € 820
5513 Gemzen
Mension, Cornelis Jan. [1882-1950]
Den Haag e.a.
€ 160 - € 360
5514 Neushoorn
Den Haag e.a.
€ 180 - € 380
5515 Olieverfschilderij op zijde
Tangha
€ 150 - € 300
5516 Watersluis in het Bos
Ojen, Vincent van
Verkocht € 150
5517 Vaas met Rozen
Ojen, Vincent van
Verkocht € 50
5518 Ardennen
Ojen, Vincent van
Verkocht € 70
5519 Picknicken bij het Meer
Ojen, Vincent van
Verkocht € 130
5520 Stilleven met Kastanje
Ojen, Vincent van
Verkocht € 130
5521 Vaas met Bloemen
Ojen, Vincent van
Verkocht € 100
5522 Aquarel COBRA
Pedersen, Carl-Henning
€ 300 - € 700
5523 Raam met Bloempot
Bruna, Dick
Verkocht € 110
5524 Stilleven met bloemen en een kom
Unknown artist
€ 40 - € 80
5525 COBRA Femme
Corneille
€ 200 - € 500
5526 Hoeve
Unknown artist
€ 30 - € 70
5527 Botanische prenten [Totaal 3]
€ 20 - € 50
5528 ’Humor in een kapotte stad’
Valk, Hendrik
Utrecht
Verkocht € 45
5529 Bevrijding 1944
Geesink, Joop
Verkocht € 120
5530 Naakt
Doeve, Eppo
Verkocht € 130
5531 "Nijntje ziet zichzelf" [oplage: 50 ex.]
Bruna Dick
Verkocht € 750
5532 Alfabet
Dick Bruna
Verkocht € 80