V 03|16.6.2008 / 301-400 strips en striporiginelen

Kavel #: 350

Origineel aquarel Tom Poes en Ollie B.Bommel

Marten Toonder
ca 1955
Aquarel op karton, toornige Bommel met viool met verbouwereerde Tom Poes op een mediterrane achtergrond. 30 x 23 cm. Plaat loopt nog iets door onder de lijst.

*mooi werk van Toonder
Verkocht: € 2500