V 03|16.6.2008 / 301-400 strips en striporiginelen

Kavel #: 321

Sjors Voorzitter van de Rebellenclub 50 vroolijke vertellingen + Album 4, negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen

Frans Piet
1937
Album in gelezen staat met wat manco’s: de rug is beschadigd aan boven en onderzijde, randen zijn sleets en hier en daar is wat bijgewerkt. Album 4 is opnieuw gebonden, voorkant geplakt op nieuwe band en schutblad half aanwezig. 2 Redelijke maar gelezen exemplaren. (totaal 2)
Richtprijs: € 100 - € 200