V 03|16.6.2008 / 301-400 strips en striporiginelen

Kavel #: 323

Origineel aquarel Paulus de boskabouter: Eucalypta kijkt om.

Jean Dulieu
ca 1962
Met monogram, ingelijst, 10 x 8 cm.
Richtprijs: € 480 - € 680