V 20|2.7.2013

3501-4000 Antieke Kaarten, Prenten en Fotografie

Kaarten, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek, Tekeningen, Houtsneden, Aquarellen en Fotografie

upKavel #
upRichtprijs
3501 La Sicile / Die Insel Sicilien
Alain Manesson Mallet (1630-1706)
Frankfurt
€ 80 - € 160
3502 Lot Ingelijste Litho’s
Verkocht € 10
3503 Van Alles Wat
Johan Braakensiek (1858-1940)
Verkocht € 40
3504 Lot Ansichtkaarten: Utrecht [Totaal 90]
Verkocht € 110
3505 Lot Ansichtkaarten Divers [Totaal 71]
Verkocht € 10
3506 Lot Ansichtkaarten Afsluitdijk [Totaal 79]
Verkocht € 40
3507 Lot Ansichtkaarten Nederland [Totaal ca. 450]
Verkocht € 110
3508 Lot Ansichtkaarten Diverse Onderwerpen [Totaal ca. 400]
Verkocht € 200
3509 Topografische en Militaire kaart van het Koningrijk der Nederlanden (TMK) 1864
Topografische Dienst
Houten
€ 300 - € 600