V 20|2.7.2013

5001-6000 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Affiches, Sculpturen, etc.

upKavel #
upRichtprijs
5001 Boer met Ploeg
Daan Bout (1891-1965)
€ 20 - € 40
5002 Het Kaartspel
Adriaan Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Verkocht € 100
5003 Vrouwsportret
€ 20 - € 40
5004 Inlanders
Willem Dooijewaard (1892-1980)
€ 100 - € 400
5005 Stevinsluizen in de Afsluitdijk, Den Oever.
Peter van Dongen (1966-)
Verkocht € 40
5006 Bern. F. Eilers Fotograaf
Bern. F. Eilers
Den Helder
Verkocht € 10
5007 "De Vliegende Fiets"
Leentje Linders
Sijbekarspel
Verkocht € 10
5008 De Arbeidersrevolutie
Gerd Arntz (1900-1988) ook/AKA: Gert Arntz.
Verkocht € 20
5009 Stilleven met Fruit
Henk Schuurman (1897-1991)
Verkocht € 20
5010 Lot reprodukties van posters voor de Olympische Spelen [Totaal 6]
€ 10 - € 30
5011 Lot reproducties reclameposters [Totaal 6]
€ 10 - € 20