V 22|10.12.2013

5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Affiches, Sculpturen, etc.

upKavel #
upRichtprijs
5001 The soldiers of the Netherlands Underground Forces greet the Soldiers of the United Nations
Henrion (Henri Kay Henrion, OBE) 1914-1990
Weert
Verkocht € 20
5002 Espagne Courses de Taureaux
J. Reus
Madrid
Verkocht € 10
5003 Espagne Courses de Taureaux [Chromolithografie]
J. Reus
Madrid
Verkocht € 20
5004 Espagne [Rasters en losse steunkleuren]
Madrid
Verkocht € 20
5005 Lot Kunstposters [Totaal 28]
Verkocht € 30
5006 Lot Originele Filmposters [Totaal 87]
Verkocht € 40
5007 Chinese Communistische Poster
€ 50 - € 100
5008 Japanse Krijgsgevangenen
C.B. Snijders
€ 200 - € 400
5009 Serie Aquarellen: Hollandse Landschappen [Totaal 6]
P. Fortuin
Verkocht € 40
5010 Serie Aquarellen: Hollandse Landschappen en een Naakt [Totaal 9]
JFR
Verkocht € 50
5011 Lot Aquarellen: ontwerpen voor ansichtkaarten
Endre ("André") Lukács 1906-2001
Verkocht € 200
5012 Lot Aquarellen: Het Hollands Boerenlandschap [Totaal 6]
P. Fortuin
Verkocht € 40
5013 Steinlen Kalender voor het Jaar 1909
Théophile-Alexandre Steinlen (1859-1923)
Verkocht € 45
5014 Lot Reproducties Aquarellen van Amsterdam [Totaal 10]
P. Fortuin
Verkocht € 10
5015 Verstrengeld Stel
Verkocht € 35
5016 Joko, Boko en Freko, een kaboutergeschiedenis.
L. v. Noorden
Verkocht € 50
5017 Nederlands Indië: Achterglas Schildering van een treinstation omstreeks 1900
€ 400 - € 700