V 25|16.6.2014 / 1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie

Kavel #: 1590

[Schilderkunst Middeleeuwen] De Noord-Nederlandse Schilderkunst [Totaal 5]

G.J. Hoogewerff
’s-Gravenhage
Martinus Nijhoff
1936
Gebonden, rood verguld en bewerkt linnen.
Goed.
Verkocht: € 20