V29|22.12.2014 / 1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie

Kavel #: 1014

[Topografie, Amsterdam] Jaargang: De Stad Amsterdam

Arthur Tervooren, Hoofredacteur
Panorama
1927
Maart 1926 - maart 1927.
Gebonden, groen halflinnen, gepreegd vergulde platten.
Rug beschadigd, voorplat bijna los.
Interieur goed.
Richtprijs: € 20 - € 50