V33|28.10.2015 / 4501-4700 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4537

[Servicegoed] Eetservice [Totaal 41]

20e eeuw
41 delen eetservice. Modern decor. 2 terrines, 1 sauskom, 2 opdienschalen, 12 eetborden, 12 diepe borden, 10 kleine borden. Sommige delen vertonen meer slijtage, lichte beschadigde randen. In redelijke staat.
Verkocht: € 100