V37|5.7.2016

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschrsiften, te weten:
- Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd; maximale oplage 250 stuks.
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.
- Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd; maximale oplage 30 afdrukken.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Prenten] Sainte Catherine
Henri Matisse (1869-1954)
Paris
Verkocht € 120
5502 [Design] The Tie [Totaal 3]
Corneille Guillaume Beverloo (1922-2010)
Verkocht € 30
5503 [Aardewerk] Bord met Gezicht en Harp
Jean Cocteau (1889-1963)
Limoges
€ 40 - € 80
5504 [Aardewerk] Bord met Dansende Figuren
Pablo Picasso (1881-1973)
Limoges
Verkocht € 75
5505 [Kunst, Aardewerk] La Conquete du Cosmos [Totaal 6]
Salvador Dalí (1904-1989)
Limoges
€ 400 - € 800
5506 [Kunst, Wijn] Corneille e La Pieve
Crocetta del Montello
Verkocht € 35
5507 [Tekeningen] Don Quichotte de la Mancha
Bert Griepink (1949)
€ 100 - € 200
5508 [Schilderijen] Stier in de wei
€ 400 - € 800
5509 [Glas] Schaal: Cupa
Patricia & Jean Claude Yann
Leerdam
€ 40 - € 80
5510 [Schilderijen] Stilleven: Vaas met Bloemen
Cox
€ 20 - € 40
5511 [Schilderijen] Stilleven
€ 30 - € 60
5512 [Schilderijen] Landschap
W. Schuller
Verkocht € 35
5513 [Kunst] Zonder titel
Augusto
€ 40 - € 80
5514 [Zeefdrukken] Zonder titel
Louis Tangel
€ 40 - € 80
5515 [Kunst] studie voor een strip.
€ 40 - € 80
5516 [Gravures] Bruintje beer
W. Monna
€ 50 - € 100
5517 [Lithografieën] Abstracte Composities [Totaal 2]
Gior Huhes
€ 30 - € 60
5518 [Zeefdrukken] Zonder Titel [Totaal 2]
Kim Muis
€ 30 - € 60
5519 [Gravures] Aan het strand
Leon Devos
€ 30 - € 60
5520 [Zeefdrukken] De schaduw volgend
Leonie van Santvoort
€ 30 - € 60
5521 [Zeefdrukken] Twin Hearts
Calvin Christiaan
€ 30 - € 60
5522 [Lithografieën] Zonder titel
Jean Paul Donadini (1951)
Parijs
€ 60 - € 120
5523 [Mixed Media] Abstract werk
HS
€ 80 - € 160
5524 [Lithografieën] Alchimie du verre.
Richard Bouwman
€ 30 - € 60
5525 [Gravures] Vogels
Hannes Postma
€ 60 - € 120
5526 [Lithografieën] Passages.
Verkocht € 50
5527 [Lithografie] Zonder titel
Busse Weidema
Verkocht € 60
5528 [Zeefdrukken] Trommelaar
Dick Bruna (1927)
Verkocht € 160
5529 [Affiches] Nijntje met Beer
Dick Bruna
€ 70 - € 140
5530 [Reclame, Design] Lot over reclame en design [Totaal 10]
Dordrecht
Verkocht € 30