V37|5.7.2016

4001-4500 Antieke Kaarten en Prenten

Moderne en antieke Kaarten, Atlassen en Prenten. Seriematig vervaardigde prenten en ander grafiek. O.a. in de catageorie: Topografie, Cartografie, Asiatica, Houtsnedes en -gravures, Bouw- en Technische Tekeningen, Stadsgezichten, Lithografie, Kopergravures, Heliogravures, Etsen, Fotografie en Affiches, Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
4001 [Gravures] Vissersboten op het strand
Van Mourik
Verkocht € 10
4002 [Kunst] Groot lot Exlibris [Totaal 50]
Pam G. Reuter
Verkocht € 100