V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschriften, te weten:
- Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd; maximale oplage 250 stuks.
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.
- Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd; maximale oplage 30 afdrukken.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Etsen] Reguliersgracht
Jean Charles ’Louis’ Landré (1875-1952)
€ 15 - € 30
5502 [Etsen] De Zuiderkerk
Joh. J.
Amsterdama
€ 20 - € 40
5503 [Etsen] De Oude Linde
Cornelis Marinus van der Woerd (1901-1994)
€ 20 - € 40
5504 [Etsen] De Oude Boerderij
€ 20 - € 40
5505 [Schilderijen] Mughal Miniaturen [Totaal 2]
€ 30 - € 60
5506 [Tekeningen] 19e eeuws Schetsboek: Nederlandse Schepen
J.M.T. Daames
€ 300 - € 600
5507 [Aquarellen] Kostuumontwerpen 17e eeuw [Totaal 35]
€ 80 - € 160
5508 [Schilderijen] Montmartre
Paris
€ 10 - € 20
5509 [Schilderijen] Citroën 2CV
Ramon Jan Vet (1958)
€ 150 - € 300
5510 [Etsen] Velden van Avebury
Eric Wittenberns (1951)
Utrecht
€ 50 - € 100