V 06|17.3.2009

3501-4000 Antieke kaarten en Grafiek

16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen

upKavel #
upRichtprijs
3501 Andree’s allgemeiner handatlas in casette.
Richard Andree.
Bielefeld und Leipzig; Verlag von Velhagen & Klasing
€ 125 - € 200
3502 Caertboeck van de Midlandtsche zee
Willem Barentsz
Theatrum Orbis Terrarum Amsterdam
Verkocht € 75
3503 Germania Inferior.
Pieter van den Keere.
Verkocht € 50
3504 Theatrum Orbis Terrarum
Abraham Ortelius
€ 150 - € 250
3505 Spieghel der zeevaerdt
Lucas Janszoon Waghenaer
Verkocht € 100
3506 Route atlas Rotterdamsche Lloyd.
G. de Jongh
€ 25 - € 50
3507 Karte von laufe des Rheins von den quellen bis ans meer. (mit 22 ansichten!)
.
Gustav George Lange Darmstadt.
€ 250 - € 450
3508 5 PRENTJES INGELIJST
€ 15 - € 30
3509 Chinese rolprent op zijde 17e eeuw
€ 650 - € 1,000
3510 Oud Amsterdam - Feest Album 1813-1913
€ 40 - € 80
3511 De Zilveren Wereldkaart van de Royal Geographical Society. 1976
€ 40 - € 80
3512 De Werelt Caart. C. Danckerts. Wetstein. Amsterdam. ca. 1700
C. Danckerts
€ 650 - € 1,200